UPIŠI SE
Novosti

[:hr]U natjecanju 1. Hrvatske kadetske rukometne lige za djevojke sudjeluje 35 klubova iz cijele Hrvatske podijeljenih u tri skupine-regije: SJEVER, ZAPAD I JUG.
Nakon što smo izborile drugo mjesto u našoj skupini (Sjever) plasirale smo se na završnicu Prvenstva Hrvatske za kadetkinje u Umagu. Podijelili su nas u tri skupine po četiri ekipe gdje smo uvjerljivim pobjedama savladale ekipe Splita i Sesveta, a izgubili od ekipe Ivanića. Znale smo da smo u prvih šest ekipa i bile smo zadovoljne.
Treći dan smo utakmicama za razigravanje tražile prolaz za plasman od 1. do 6. mjesta. Igrale smo protiv Zameta iz Rijeke. Serijom 3-0 Zamet je otvorio utakmicu da bi u nastavku susreta ekspresnom serijom od 8-0 mi uspjele preokrenuti rezultat u svoju korist (17:11). Na kraju je završilo 22:13. Osijek se tako pridružio Podravci i Dalmatinki u borbu za naslov prvakinja.
Borba za prvakinje donijela je zanimljivu borbu između Podravke i Osijeka. Odličnom igrom u prvom poluvremenu i sredinom utakmice imale smo čak +4 (9:5). Podravka se borila, stizala na gol zaostatka, ali u ključnim trenucima smo se pokazale koncentriranijima i na kraju upisale slavlje.
Posljednja utakmica završnice između Osijeka i Dalmatinke odlučivala je o poretku prve tri ekipe. U 39. minuti uspjeli smo izjednačiti ali je nakon sviranja probijanja i našeg isključenja u napadu Dalmatinka došla do pobjedničkog gola.
U konačnom plasmanu gledala se gol razlika između ekipa budući da je rezultat u pobjedama i porazima bio jednak. Tako je poredak slijedeći: 1. Podravka, 2. Osijek, 3. Dalmatinka.
Ovaj povijesni rezultat za naš klub izborile smo napornim radom i velikim odricanjima proteklih sedam godina. Neizmjerno sam sretna što sam dio ove ekipe velikih talenata i odličnih igračica.
Zahvaljujući mojoj školi koja njeguje kulturu osobnog razvoja i omogućava mi da uskladim školske i sportske obaveze uspjela sam biti dio ovog velikog uspjeha.